« Tagasi

Juulikuus toimub Padise Kestvusratsutamise festival

Padise Equestrian Centre (PEC) korraldab esmakordselt koostöös Eesti Ratsaspordi Liiduga ning Rahvusvahelise Ratsaspordi Liiduga (FEI) Padise vallas 07.07.2017.a kuni 09.07.2017.a rahvusvahelise kestvusratsutamise võistluse „Padise Kestvusratsutamise Festival I", mille raames peetakse rahvusvahelised kestvusratsutamise võistlused ning Eesti juunioride meistrivõistlused. Tegemist on kogupereüritusega, mis toimub looduskaunis Padise Equestrian Keskuses Harjumaal, Padise vallas, Vintse külas, Koplepõllu talus. Põhiüritus, sealhulgas võistluspäev, leiab aset 08.07.2017 kell 06.00 - 22.00. Külastajaid on oodata üle maailma - Venemaalt, Valgevenest, Malaisiast  ning paljudest Euroopa riikidest. Vt radade kaarti

Üritus saab olema sissejuhatuseks paljudele tulevastele Padise vallas asetleidvatele kestvusratsutamise festivalidele. Üritustesarja pikaajaliseks eesmärgiks on viia Padise vald oma ideaalsete ratsutamisvõimalustega maailmakaardile ning luua Padise Equestrian Keskusest kohalikul ja ka rahvusvahelisel tasemel tuntud ratsakeskus. Järgmine PEC-i poolt korraldatav üritus leiab aset samas kohas juba 19.08.2017.a, mil korraldatakse teine Padise kestvusratsutamise võistlus „Padise Kestvusratsutamise Festival II".

Padise rajad on küll tasased, kuid siiski nõudlikud, mis eeldab ratsanikelt tarkust ja hobustelt vastupidavust. Üritus pakub pealtvaatajatele võimalust terve päeva vältel näha ja nautida võistluspaaride etteasteid looduskaunis ja rikka ajaloolise pärandiga Padise vallas. Pealtvaatajate jaoks on Padise Equestrian Keskuses ette nähtud spetsiaalsed piiretega eraldatud jälgimiskohad.

Üritus on avalik ning kõigile külastajatele tasuta. NB! Korraldaja palub pealtvaatajatel ning kohalikel elanikel hobuseid mitte sööta ega neid mingil viisil ehmatada. Hobuseid on lubatud katsuda üksnes ratsutaja või omaniku nõusolekul.

Korraldaja eesmärgiks on leida ka toitlustajad, kes saavad pakkuda kvaliteetset toitu, et kõigil külastajatel ja võistlejatel oleks võimalik leida meelepärast kehakinnitust või osta midagi head koju. Kuna 08.07.2017 a. võitlused toimuvad Padise vallas esimest korda, siis ei pruugi külaliste arv olla suur. Samas ootame 19.08.2017.a ning edaspidistele võistlustele oluliselt rohkem külalisi. Juhul, kui soovid pakkuda üritusel toitlustamisteenust või mõnda muud ürituse kontekstiga kokkusobivat teenust, palume sellest korraldajale teatada vähemalt 1 nädal enne üritust, saates oma soovi organiseerija e-posti aadressile info@pec.ee.

Juhul, kui soovite teha korraldajale seoses üritusega ettepanekuid või anda tagasisidet, siis palume seda teha PEC veebilehelt nähtuvatel kontaktidel.

Täpsem info ürituse kohta on kättesaadav korraldaja PEC veebilehel www.pec.ee alatest 01.08.2017 a.  või organiseerija tel. +372 55 44 9 44.