Volikogu

20.12.17

Lääne-Harju Vallavolikogu istungite protokollid, õigusaktid ja eelnõud ning seletuskirjad 

 

Lääne-Harju Vallavolikogu I koosseisu volikogu liikmete nimekiri

alates 19.12. 2017

 

1.

Jaan Alver

Eesti Reformierakond

2.

Eda Arusoo

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

3.

Eduard Hmeljov

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

4.

Vladimir Kamoza

Valimisliit „HEA TAHE"

5.

Olga Kugal

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

6.

Kadri Kurm

Eesti Reformierakond

7.

Kalev Laast

Eesti Reformierakond

8.

Tanel Lambing

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

9.

Peeter Schneider

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

10.

Indrek Migur

Eesti Reformierakond

11.

Nikolai Pitšugov

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

12.

Valentina Pivovarova

Valimisliit „HEA TAHE"

13.

Jelena Razdorskaja

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

14.

Toomas Simanson

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

15.

Aleksei Šatov

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

16.

Külli Tammur

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

17.

Eldar Toonverk

Valimisliit „HEA TAHE"

18.

Simo Veskioja

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

19.

Mati Vetevool

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

20.

Elena Villmann

Valimisliit „HEA TAHE"

21.

Viktoria Visbek

Valimisliit „Valimisliitude Ühendus"

 

VALLAVOLIKOGU ALATISED KOMISJONID

Revisjonikomisjon

Komisjoni esimees Kadri Kurm

Komisjoni liikmed: Aleksei Šatov, Viktoria Visbek

Eelarve- ja majanduskomisjon

Komisjoni esimees Mati Vetevool

Komisjoni aseesimees Indrek Migur

Komisjoni liikmed: Nikolai Bogatšev, Vahur Kukk, Raul Rosenberg, Peeter Schneider, Peep Siitam, Toomas Simanson, Aleksei Šatov

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees Olga Kugal

Komisjoni aseesimees Elena Villmann

Komisjoni liikmed: Eda Arusoo, Ants Kiviselg, Svetlana Kivistik, Janika Molejus, Jelena Razdorskaja, Maret Vetemaa, Viktoria Visbek

Keskkonna- ja planeerimiskomisjon

Komisjoni esimees Nikolai Pitšugov

Komisjoni aseesimees Kalev Laast

Komisjoni liikmed: Mait Kornet, Tanel Lambing, Toivo Lambing, Peeter Pere, Kristiina Pärni, Madis Vaikmaa, Simo Veskioja

Haridus-, kultuuri-ja spordikomisjon

Komisjoni esimees Aleksei Šatov

Komisjoni aseesimees Jaan Alver

Komisjoni liikmed: Jüri Alter, Eduard Hmeljov, Hannes Kasemaa, Kristi Lambing, Käti-Teär Riisaar, Mati Vetevool, Viktoria Visbek

 

 

Toimetaja: REET PIKKPÕLD