« Tagasi

Augustis toimub Padise Kestvusratsutamise Festival II

Padise Equestrian Centre (PEC)-l on hea meel teatada, et 19. augustil 2017 kell 06.00 - 22.00 toimub Padise vallas rahvusvahelise kestvusratsutamise võistlus „Padise Kestvusratsutamise Festival II", mille raames peetakse rahvusvahelised kestvusratsutamise võistlused ning Eesti juunioride meistrivõistlused. Võistlused toimuvad koostöös Eesti Ratsaspordi Liiduga ning Rahvusvahelise Ratsaspordi Liiduga (FEI). Ratsanike auhinnarahaks on pandud 60 000 eurot.

Tegemist on „Padise Kestvusratsutamise Festivali" teise etapiga ning nagu eelmisel korral, toimub see looduskaunis Padise Equestrian Keskuses Harjumaal, Padise vallas, Vintse külas, Koplepõllu talus.

Organiseerija soovib tänada kõiki Padise elanikke tagasiside eest eelmise ürituse osas. Eelmisel üritusel osales kokku 44 ratsutajat, sh ratsanikud Lõuna Koreast, Valgevenemaalt, Poolast, Rootsist, Leedust. Lühike videoülevaade toimunud ürituse kohta on kättesaadav siin.

Padise Kestvusratsutamise Festival saab olema sissejuhatuseks paljudele tulevastele Padise vallas asetleidvatele kestvusratsutamise festivalidele. Üritustesarja pikaajaliseks eesmärgiks on viia Padise vald oma ideaalsete ratsutamisvõimalustega maailmakaardile ning luua Padise Equestrian Keskusest kohalikul ja ka rahvusvahelisel tasemel tuntud ratsakeskus. Üritus pakub pealtvaatajatele võimalust terve päeva vältel näha ja nautida võistluspaaride etteasteid looduskaunis ja rikka ajaloolise pärandiga Padise vallas. Pealtvaatajate jaoks on Padise Equestrian Keskuses ette nähtud spetsiaalsed piiretega eraldatud jälgimiskohad.

Üritus on avalik ning kõigile külastajatele tasuta. NB! Korraldaja palub pealtvaatajatel ning kohalikel elanikel hobuseid mitte sööta ega neid mingil viisil ehmatada. Hobuseid on lubatud katsuda üksnes ratsutaja või omaniku nõusolekul.

Juhul, kui soovite teha korraldajale seoses üritusega ettepanekuid või anda tagasisidet, siis palume seda teha PEC veebilehel nähtuvatel kontaktidel.

Organiseerija palub, et kui pärast ürituse läbiviimist (s.o. 20.08.17) näeb keegi korjamata kilematerjalist vms suunatähiseid, siis palume sellest teada anda, saates e-mail info@pec.ee.

Täpsem info ürituse kohta on kättesaadav korraldaja PEC veebilehel www.pec.ee alatest 18.08.2017 a. või organiseerija tel. +372 554 4944.