Ametnikud ja töötajad

20.04.16

 

1.aprillil 2013 jõustunud avaliku teenistuse seadusest tulenevalt on:
AMETNIKUD vallasekretär Reet Pikkpõld, maanõunik Erkki Pratka, insener-nõunik Veljo Männiste, sotsiaalnõunik Reet Velberg, nõunik Kaidi Meremaa ja pearaamatupidaja Leida Tammaru

Vallasekretär Reet Pikkpõld, üldkeskharidus. On läbinud 280-tuunnise valla- ja linnasekretäride koolitusprogrammi ning vastab Vabariigi Valitsue 23.07.1996 määrusega nr 197 kehtestatud valla- ja linnasekretäri kutsenõuetele.
Kontaktandmed: reet.pikkpold@padise.ee, 608 7810, 5342 7167
Vastuvõtt  E-R 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Pearaamatupidaja Leida Tammaru, keskeriharidus-raamatupidaja
Kontaktandmed: leida.tammaru@padise.ee, 608 7837, 529 9845
Vastuvõtt esmaspäev ja reede 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Sotsiaalnõunik Reet Velberg,  kõrgharidus-rakenduslik sotsiaaltöö, teaduslik kraad: sotsiaalteaduse magister.
Kontaktandmed: reet.velberg@padise.ee, 6087893, 525 4913
Vastuvõtt esmaspäev ja reede 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Nõunik Kaidi Meremaa, kõrgharidus - jurist.
Kontaktandmed: kaidi.meremaa@padise.ee, 608 7848, 5342 7165
Vastuvõtt esmaspäev ja reede 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Maanõunik Erkki Pratka, kõrgharidus - hüdrotehnikainsener
Kontaktandmed: erkki.pratka@padise.ee, 608 7882, 5342 7166
Vastuvõtt esmaspäev ja reede 9.00-12.00 ja 14.00-16.00

Insener-nõunik Veljo Männiste, kõrgharidus - mehaanikainsener
Kontaktandmed: ehitus@padise.ee, 608 7875, 512 7599
Vastuvõtt esmaspäev ja reede 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 

TÖÖLEPINGU alusel töötavad sekretär-asjaajaja Janika Roosileht, vanemraamatupidajad Siiri Aasamets ja Mariann Aigro, hooldustöötaja Eha Lillemets, aednik-haljastaja Madis Vaikmaa, hoonete ja tehniliste süsteemide vanemtööline Lembit Treiman ja kalmistuvaht Veera Berol

Vanemraamatupidaja Siiri Aasamets, kesk-eriharidus - raamatupidaja
Kontaktandmed: siiri.aasamets@padise.ee, 608 7837, 515 8033

Vanemraamatupidaja Mariann Aigro, kõrgharidus
Kontaktandmed: mariann.aigro@padise.ee, 608 7837

Sekretär-asjaajaja Janika Roosileht, kõrgharidus
Kontaktandmed: janika.roosileht@padise.ee või volikogu.sekretar@padise.ee, 608 7848

...

Toimetaja: REET PIKKPÕLD